<span class=' bold ' >С.О. Білецький - наш лише ситуативний союзник</span>
15 апреля 2019

С.О. Білецький - наш лише ситуативний союзник


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Щодо Білецького - не новина. Він взагалі у першому турі був проти Порошенка, що можна йому зарахувати як плюс - адже інші націоналісти (крім Степана Хмари) були і є за Порошенка. 
Однак, потрібно зауважити ось що: 
2. Спочатку батаьйон, а потім полк Білецького працював за підтримки Арсена Авакова, міністра внутрішніх справ і тодішньої міліції. Це не добре і не погано, бо саме Аваков придушив сепаратистів у Харкові. 
3. Згадай - що він говорить: "я зрозумів в 2016 році, що не можна перемогти спочатку на фронті - потім в тилу" 
Але ДО 2016 року були два гучних вбивства Сашка Білого та Олега Мужчіля (Лісника)(видатна людина як на мене). Білецький не згадує ні про Костакова (вбитий людьми з МВС) Ліснка (вбитий людьми СБУ) Білий - вбитий теж людьми з МВС. Май на увазі, що у нас МВС підкоряється не президенту, а кабміну - Аваков має відносну автономію від президента. 
4. Білецький акцентує увагу на патріотизмі - але не акцентує на демократичному устрої держави (але він за фахом історик!). Тому тут важливіше не те, що він сказав, а що він НЕ сказав. Він жодного слова не сказав про політв'яязнів з "торнадо" та ще тисяч добровольців, що сидять по СІЗО. 
5. Нарешті - про вибори: він мимохідь говорить про Тимошенко, як ДВІЧІ сиділа - при Кучмі та Януковичі, як супротивник олігархії. Білецький мимохідь говорить, що "вона вкраде" - хоча двічі її уряд не був корупційним - через що її шалено ненавидять - і що "вона сама собі олігарх". Це - як? Тоді за кого він був? Кошулинскього? Але Кошулинскьий був непрохідний - і зараз він і ййого люди теж підтримують Порошенка, а не Зеленського. До речі, якого не підтримує Білецький. За невблаганною логікою подій Білецький непідтримкою Зеленського звнов підтримує Порошенка. 
6. До речі - Львів підтримує Порошенка в першому турі - і підтримає, вочевидь - у дургому. 
Нащадки хрунів, які проголосували проти Івана Франка (двічі чи тричі) на початку ХХ століття за сотні метрів ковбаси...
Політика набагато складніша за військову справу - тому військові завжди тягнуться до відносної простоти військової справи. Але завжди програють, коли військова справа перетинається з політикою. Ні, загалом, Білецький приречений підтримувати тих, кого він емоційно не хоче визнавати.


Комментарии

Оставить комментарий