<span class=' bold ' >С.О. Без " />
02 октября 2019

С.О. Без "базової країни" олігархія у світі не виживає...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

До попереднього посту про "він втече": сто років тому, коли скинули царя Миколу Другого - ЖОДЕН монархічний двір не захотів прийняти його та його сім"ю не тільки при дворах, та навіть в країни - щоб не сваритися з Росією, навіть більшовицькою. Без влади він виявився нікому непортібним. Це до того, що зараз відбувається чи відбуватиметься зараз. Згадаймо родичів Каддафі, Мобуту...
Так що олігархії навіть при грошах відступати НІКУДИ! Можна гуляти світом, якщо є "базова" країна для національної олігархії. І бюлетені щось вирішать проти загрози життю та статкам? Я б на місці Базіва та Небоженка не підраховував би рейтинги. Згадайте ветеранів на колінах біля Верховної Ради. Непохованих достойно Лісника та Білого, непокарних їх убивць. На шляху до "нового курсу" - авгієві стайні олігархічної влади.... На Заході - свої проблеми занепаду чогось в демократичному ладі - зараз читаю про це англійською мовою - там велика стурбованість власним занепадом у політичній системі.
Технологічна революція викликає напруження в самому західному суспільстві та бажання зберегти відсталі виробництва - до яких тільки і пристосовані мільйонні маси людей, що не мають відповідної вищої освіти. Трамп - продукт такої політичної кризи в США.
Але олігархія зараз буде руками та зубами триматися за владу - спираючись на люмпенські кола в "простому" народі...
Уявляю - скільки гною "народного правдолюбства" розіллється в ЗМІ!


Комментарии

Оставить комментарий