<span class=' bold ' >С.О. Арешт " />
28 ноября 2017

С.О. Арешт "Гала" Віногродського як відправна точка подій?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

1).

1. Прочитав інтерв'ю Гала (Віногродського), де він розповідає про цілеспрямовані перешкоди Порошенка, Муженка, керівництва Нацгвардії і прямо називає їх зрадниками. 
Це інтерв'ю він дав до свого арешту.

2. Що цікаво:він добре володіє військовими питаннями - але весь час відхрещується від політичної складової та повсякчас відхрещується від намагання робити військовий переворот та проти Майдану. Тобто - він лише військовий фахівець...

3. Це його не врятувало. І разом з ним постраждають - аж до фізичної загибелі і він і його побратими-добровольці.

4. І тут правий саме Порошенко, а не Віногродський - бо участь в пошуку справедливості (юстиції тобто) робить його політиком - хоче він чи ні. І Порошенко краще знає - не те, що проголошує Віногродський - а що МОЖЕ БУТИ, якщо не розправитися з добровольцями - тому Порошенко зачищає і доволі успішно ПРЕВЕНТИВНО усіх потенційних ворогів у майбутньому - як це розумно (для себе) робив товариш Сталін.

5. Наші ж добровольці хочуть себе щосили проголосити себе "хорошими слухняними хлопчиками" - які нічого поганого для свого головнокомандуючого не хочуть. Тому ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО "ПРЕЗИДЕНТА" - як і мер Конотопа.

6. Ця дитяча наївність - що їх пожаліють через те, що "вони такі хороші..." - це шлях у нікуди. Олігархи - спадкоємці комуністів - і так само жорстокі та цинічні і зневажають тих, хто в них ще вбачає людей. І весь час вправляються у викриваннях та викриваннях гріхів...

7. Олігархія як і комуністи колись - відчувіають, що територія країни - ЇХ, і МИ ТЕЖ ЇХ а не вони наші... Відчуйте різницю! Вони зараз можуть все, що завгодно - хоч висцятися на людях - "що ви зробите?".

8. Ніякі вибори у олігархії виграти неможливо - це не Румунія і не Польща! Саме тому шановна Юлія Тимошенко і не приєднується до руху "народу" який ще не визрів на відкритий протест - вона ДУЖЕ досвідчений політик.

9. Усі, хто зрікався Спартака в Римі - негайно терпіли поразку - так і зараз.

10. Адже постсовок має ірраціональний жах перед самостійним вибором та самостійною діяльністю... Якщо її підтримка лише призвела до вигуків "геть!" - як хочете. Але нарікайте на себе - бо вона на сьогодні єдиний ДОРОСЛИЙ політик та державний діяч.

11. Усі військові - навіть досвідчені - політичні діти поруч з нею. Якщо діти рішуче зрікаються - вони беруть відповідальність за власні трагедії на себе - це був їх вибір!

12. Але більше усього бояться саме Юлії Тимошенко - а не "мужніх воїнів". Бо військова хоробрість дужек часто поєднана з політичним боягузством та неміччю. Адже політична справа - набагато складніша, ніж суто військова.

13. Українці історично за столом переговорів та політиці робили даремними військові перемоги на полі бою...Вони дуже важко визрівають як політична державна нація...

 

2).

НЕ можна порівнювати режими в Україні та Румунії! Саме тому посилання на Румунію - демагогія. Свідома. В Румунії - корупція, у нас - влада олігархії - тобто ПОЛІТИЧА владна корупція як спадкоємець комуністичного режиму. В Румунії - влада саме цього народу, хороша чи ні, у нас - влада НАД нами, космополітична та ворожа народові, у який стрілятиме не задумуючись. В Румунії - ні! Після страти Чаушеску Румунія позбулася залишків комунізму, у нас - правлять нащадки комуністичної номенклатури у спілці з чисто кримінальними злочинцями. Так що там є сенс у мирному протесті - у нас НЕМАЄ. Ми стадію "Чаушеску" ще не пережили - куди ми пнемося? Адже мирні майдани завершилися зрадою керівництва майданами. Саме тому в черговий раз майдан і не відбувається. І не відбудеться - потрібен інший формат спротиву. Треба ж розрізняти сутність процесів в Румунії та Україні! Саакашвілі теж потрапив у пастку зачарування масовим мирним протестом. Тепер маємо те, що маємо...
Наостанок: в Румунії можна переобрати владу. У нас - ні!


Комментарии

Оставить комментарий