<span class=' bold ' >С.О. АП думає: Хто наступний опонент Порошенку у другому турі?  </span>
06 сентября 2018

С.О. АП думає: Хто наступний опонент Порошенку у другому турі?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що спільного між Порошенком, Путіним та Трампом?

http://svetiteni.com.ua/scho-spilnogo-mizh-poroshenkom-putinim-ta-trampom

Багато дурні, яку вважають "інтригою". Цинічним баригою від журналістики, навіть блазнем є Дмитро Гордон - який бовкнув, що "Тимошенко домовляється з Аваковим". Якби це було правдою - це було б жахливою помилкою: на совісті Авакова усі злочини міліції-поліції, включаючи вбивство Лісника та Білого. І тоді, в 2014 році Аваков був на боці Євдокимова - що керував вбивством. І потім - відбір кадрів з "Беркуту" у поліцію - та витіснення добровольців. Формально Авков підлягає не президентові, а Кабміну, у даному випадку - Гройсманові. 
Так що Дмитро Гордон - боєць дезінформаційного фронту олігархії проти громадянського суспільства. 
Доказ: він проголосив, що основними кандидатами на президента є Порошенко, Гройсман(?) та Аваков(?). Так що це - прокол. Тепер Аваков начебто не претендує на президентську посаду, хтось підрахував, що опонентом Порошенку, а особливо Тимошенко (з різних причин) має бути Анатолій Гриценко. Не виключаємо, що і Гриценка не будуть вважати гідним ТЕХНІЧНИМ кандидатом...  
Ясно одне: "по правилам" боротьби не буде - буде лише проти правил. Треба зауважити - що проти Саакашвілі інформаційна війна НЕ ведеться. Але "позбавлення громадянства" президентом - це надмірний захід, який не так робить Саакашвілі героєм, як президента - клоуном. Адже потрібно буде розіграти повернення назад вже як штатного Робін Гуда. Але щось пішло не так - кількість грошей на спецоперації не перелилися у надмір інтелекту учасників - вже надто брудні та деградовані учасники передвиборчої спецоперації. Навальний в Росії сяк-так вийшов, але Саакашвілі - якось не склеюється - Україна - не Росія. 
Я колись писав - що тарифна політика, тепер ціна на автогаз - вже влада переграє саму себе - і допомагає НАМ остаточно перемогти олігархію. 
Адже без реформи армії, поліції СБУ зовнішнього ворога НЕ перемогти. Але дебільність витівок політтехнологів влади наростатиме - у багато що самі ж і повірять. Давно помічено, що бійці дезінформаційного фронут САМІ отруюються власною легендою про себе та суспільство. 
Так що дуже багато що влада сама все зробить за нас. Подякуємо їй за це - і чекаємо. 
Адже життя при них дійсно стає нестерпним. Але "вони" - не сталіни, ні. Для цього потрібно вбити багато, дуже багато людей. Для цього потрібна хоча б тінь ідеї, ідеології. Її - намє. Суцільна ментальна ідеологічна порожнеча. 
Так що - не звертаємо увагу на все, про що говорять "звідтіля". Це - білий шум...


Комментарии

Оставить комментарий