<span class=' bold ' >С.О. " />
12 февраля 2020

С.О. "Антисоросізм" - початок антизахідної істерії в Україні


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Давайте по порядку:

1. Я пам'ятаю той час - акцію "Достали!" була саме проти Юлії Тимошенко, і її очолював або був серед очолювавших - Юрій Романенко.

2. Дійсно - гасло "Дістали!" - було спрямоване теж (по асоціації) проти Януковича та Юлії Тимошенко, яка тоді ще сиділа у в'язниці. (Пам'ятаєте як її зустріли після визволення?) 3.

3. Не буде нічого - якщо ми будемо повторювати гасла наших ворогів - про "соросят". Адже Портнов теж висуває гасло проти "західних спекулянтів", відволікаючи увагу від Росії, та тісно з пов'язаних з Росією регіоналів та прибічників Медведчука.

4. Юлія Тимошенко даремно не уточнює - які саме міжнародні спекулянти шкодять Україні - хоча проти Сороса не висловлюється.

5. Я не є прибічник Сороса як такого - але маневр Соросом - непоганий - відволікання уваги від Росії та спрямування проти ЗАХОДУ взагалі.

6. Тобто, чаплиги та романенки підштовхують нас до висновку "усі вони на Заході однакові". Для недумаючого українця це дуже переконливо. Тобто, поглинання України Росією буде проводитися під анестезією протистояння Соросу та Заходу.

7. Слідкуйте за руками маніпуляторів людською свідомістю. Як какзав молодий Маркс (ще раз процитую: "Думки пануючого класу є думками пануючими". Особливо для тих, хто не переймається цікавістю до навколишнього світу - та читає гороскопи і вірить гадалкам...


Комментарии

Оставить комментарий