<span class=' bold ' >С.О. Антисемітизм як зворотний бік цивілізаційного відставання. </span>
01 июля 2018

С.О. Антисемітизм як зворотний бік цивілізаційного відставання.


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що таке «державництво» та «популізм» в Україні?

http://svetiteni.com.ua/scho-take-«derzhavnitstvo»-ta-«populizm»-v-ukraini- 

1. Чому євреї усюди, як здається, домінують:
По-перше - почитайте біологію та психологію. Головне: основні знання та навички закладаються з раннього дитинства. коли природні здібності не використані для розвитку - вони у певному віці ВМИРАЮТЬ - і утворюється культурний "мауглізм" - коли пропущений час вже не наздогнати. Євреї це розуміли з давніх-давен, дворяни це розуміли - тому у них була завжди практика раннього виховання та освіти. Українці ж недбало ставляться до виховання своїх дітей - до школи та поза школою. Свідчу це як колишній вчитель. Більшості батьків-українців суть правильного інтелектуального виховання НЕЦІКАВА. Росіянам - тим більше! Тому зараз Росія вмирає, а Україна - тяжко хворіє. На культурний "мауглізм". НЕ МОЖНА, щоб власні діти просто так бовталися по вулиці у сумнівних компаніях... Але агресивний інфантилізм робить їх дітей теж культурно важко хворими. І це в час науков-технологічної революції! Жах.

2 Є думка, що "українців завжди винищували, а кращі - відїжджали". Але ТЕ САМЕ можна сказати про євреїв, або, скажімо - вірмен, наприклад. Так що проблеми не стільки зовнішні, скільки внутрішньокультурні, внутрішньо психологічні. Є народи, що керуються не почуттями навіть, а певними ВІДЧУТТЯМИ - і життєвий досвід не акумулюється у наступних поколіннях - навіть не накопичується впродовж особистого життя... І зовнішні фактори трагедій - саме як наслідки внутрішніх у сім'ї проблем виховання, яке починається пізно. а є народи, які керуються раціональним мисленням та певною системою інтелектуальної та вольової підготовки. У всякому разі - ві елітах це дійсно відбувалося. Українці в незалежній Україні мусять покінчити з олігархічним агресивним паразитизмом і більше звернути увагу на сучасні виклики технологічної та наукової революції.

Історія Ізраїлю яскраво доводить, що людина та суспільство МОЖУТЬ досягати того, що на перший погляд здається неможливим...      


Комментарии

Оставить комментарий