<span class=' bold ' >С.О. Антикорупційний Суд та чесні вибори президента? Цього хочемо?  </span>
14 июня 2018

С.О. Антикорупційний Суд та чесні вибори президента? Цього хочемо?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що таке «державництво» та «популізм» в Україні?

http://svetiteni.com.ua/scho-take-«derzhavnitstvo»-ta-«populizm»-v-ukraini- 

"Антикорупційний Суд"? Що, Князевич, Парубій та Порошенко обдурили українців та Захід? Чекали чогось іншого? Це була "мить істини" - коли олігархія НІЯК не могла поступитися. І це яскраво виявилося. Ми щось говоримо про чесні вибори в 2019 році?  Адже в закон про Антикорупційний суд ВПИСАЛИ положення, що апеляційні справи виводяться з-за межі Антикорупційного Суду та опиняються у судах, цілком залежних від президента Порошенка. Уявімо: прходять вибори - і нахабно вписують переможцем Порошенка чи на того на кого вкажуть олігархи... 

Самі складні та заплутані системи мають природу "чорного ящика" - як би хитро не вовтузилися всередині системи чорного ящика - все одно отвір назовні - один. І на виході все спрощується. Так і з "Антикорупційним Судом". Якщо в корупціонерах не бачать клас повновладних олігархів - то боротьба з "корупцією" залишається бійкою з тінню, привидом. 
Фактично потрібен "Антиолігархічний Суд". Але Антиолігархічний Суд всередині олігархічної держави існувати НЕ МОЖЕ. Олігархія зачищає середній клас, малих та середніх підприємців, рядових громадян. Антиолігархічний Суд має зачищати олігархію як генетичний спадок комуністичного режиму. 
Саме тому - черговий фейк. Це якби Гітлер очолив Антинацистський Суд. Родзинка процесу - досягнення незалежності суду віід влади олігархії - відсутня. 
Дива в природі речей не буває. Владу олігархії можна знищити або зсередини, або ззовні - як в було в Японії та Німеччині в 1945 році. Але - саме знищити. Бо поки що вона нищить українське суспільство.


Комментарии

Оставить комментарий