<span class=' bold ' >С.О. 9 травня: Чи вважати перемогу НАШОЮ? </span>
12 мая 2019

С.О. 9 травня: Чи вважати перемогу НАШОЮ?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Дня перемоги для мене НЕМАЄ. Суцільна неправда, яку вдалося навіяти не тільки неписьменним. 
А що було? ДВІ червоні банди спочатку змовилися розділити Європу за сферами впливу. Але у кожного тоталітарного бандита була мрія на світове панування. Lebensraum - у одного, земна куля - у іншого. Але зчепилися - через шахрайство одного та недалекоглядність іншого хижака. І зчепилися. Захід виріщив допомогти одній червоній банді проти іншої червоної банди - і щосили гнали ресурс Сталіну - щоб зайво не витрачати життів власних громадян. І це - вдалося. Захід у той час, в 1939 - 1940 років НЕ допоміг Фінляндії проти Радянського Союзу, але допоміг Сталіну проти Гітлера. Так що війна фактично почалася НЕ 1941 року, а 1939 - і закінчилася НЕ 9 травня (куди подіти війну з Японією?). Фактично - США допомогли СРСР з індустріалізацією за допомогою рабства політзеків, встановили дипломатичні відносини з СРСР в 1933 році. Так що Захід допоміг збереженню гулагівської системи примусової прації в СРСР (не міг не знати). 
Той час дійсно ганебний та ниций з усіх сторін. 
Усі не задумуються - ЧОМУ 4-5-6 мільйонів червоноармійців побігли у полон? Зрозуміло - з любові до комунізму. Але цікаво інше: ЧОМУ потім таки стали воювати саме підтримуючи диктатуру Сталіна? 
Жах у тому, що тоталітарний устрій гранично ПОСЛАБЛЮЄ простих людей. Без приватної власності та елементарних прав людини - народ НЕЗДАТЕН до опору диктаторові. 
Що зараз відбувається в Росії та Україні. Олігархії лише потрібно знищити залишки незалежної приватної власності. Мілких та середніх власників Києва Кличко називає "сран'ю господнею". Це - мова рекетира, не мера цивілізованої столиці. 
Саме тому Друга Світова війна НЕ закінчилася. але для цього потрібно усвідомити - що нашу олігархію підтримають комуністичний Китай, ісламські екстремісти Близького Сходу, корумповані політики Заходу типу Шрьодера, Земана, Орбана, здається - і Макрона (треба перевірити цей факт). Навіть Трамп - успіх втручання путінської Росії у внутрішні справи США. 
Спираючись на корумпованих чиновників, та так званих "реднеків" (червоних потилиць) - людей найманої праці - які втратять роботу через їх нездатність перекваліфікуватися та перевиховатися. 
Пострадянський світ Росії хоч і слабкий - але їх природні союзники, повторимо, комуністичний Китай та мусульманський світ Близького Сходу. 
Їм для самозбереження потрібна війна. Світова.


Комментарии

Оставить комментарий