СБУ затримала чотирьох інформаторів терористів
21 февраля 2015

СБУ затримала чотирьох інформаторів терористів


Контррозвідка Служби безпеки України в районі проведення антитерористичної операції затримала чотирьох поплічників терористів, які збирали та передавали інформацію незаконним воєнізованим формуванням т.зв. "ЛНР" та "ДНР".


У Рубіжному Луганської області співробітники СБУ викрили та затримали місцевого мешканця, 1987 р.н., який здійснював збір інформації стосовно проукраїнськи налаштованих місцевих жителів, а також про сили АТО, маршрути їх пересування. Зловмисник на прізвисько "Хазбул" повідомляв розвіддані особисто ватажкові однієї з «розвідгруп» незаконного воєнізованого формування "Прізрак" терористичної організації т.зв. "ЛНР", повідомляє прес-служба СБУ. До складу цієї групи входять особливо небезпечні диверсанти, які пройшли спеціальний вишкіл у офіцерів ГРУ ГШ РФ і використовують відомості, отримані від інформаторів, для підготовки та вчинення терактів у мирних містах.

 

Ще двоє затриманих СБУ спільників терористів, 1976 та 1961 р.н.,  здобували розвідінформацію про дислокацію та переміщення сил АТО у Попаснянському районі за завданням бойовика на прізвисько "Барон", який керував інформаторською мережею з Луганська. Зловмисники зізналися, що передавали "Барону" точні координати об’єктів для артилерійського обстрілу українських позицій та практично знищених бойовиками населених пунктів.

 

Одного з інформаторів співробітники СБУ спільно з військовослужбовцями ЗСУ затримали "на гарячому" безпосередньо під час прихованого спостереження за українськими військовими.  Мешканець Харківської області, 1976 р.н., приєднався до бойовиків і тривалий час виконував завдання зі збору даних щодо місць дислокації, кількості особового складу та озброєння підрозділів, "гостюючи" у різних населених пунктах Ясинуватського району Донецької області.

 

У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії.


24tv.ua

Комментарии

Оставить комментарий