СБУ перекрила транзитний контрабандний канал м'ясної продукції
15 ноября 2014

СБУ перекрила транзитний контрабандний канал м'ясної продукції


СБУ викрила канал контрабандного постачання м’ясної продукції до Російської Федерації транзитом через територію України.
На одному з холодокомбінатів Києва зловмисники організували перевалочний пункт, де на м’ясопродукти європейського виробництва наносилося маркування українського виробника. Після цього вантаж із фальшивими документами направлявся в райони Луганської і Донецької областей. Звідти, через контрольовану терористами територію, контрабандний товар надходив до Російської Федерації.
Днями правоохоронці на території Харківської та Луганської областей затримали завантажені відповідною м’ясною продукцією автомобілі, що прямували до Росії. У Києві тим часом виявлено та опечатано чотири складські приміщення, де зберігались імпортні м’ясопродукти без маркування.
Крім того, у ділків вилучено документи, готівку, комп’ютерну техніку, а також ”чорну бухгалтерію”, де вказано суми коштів, виплачених посадовим особам державних контролюючих органів за сприяння в реалізації протиправних оборудок.
Досудове слідство триває.


svidok.ua

Комментарии

Оставить комментарий