СБУ: Харківські теракти готувались у російському Бєлгороді
10 марта 2015

СБУ: Харківські теракти готувались у російському Бєлгороді


Теракти, які відбуваються у Харкові, як правило готують у Бєлгороді Російської Федерації.

 

Про це заявив в ефірі "Радіо Свобода" радник голови СБУ Маркіян Лубківський. За його словами, виконавці після їхнього вчинення втікають до Росії, передає Еспресо.TV.

 

"Іде контакт з боку Російської Федерації. У Бєлгороді, як правило, готується операція, звідти люди проникають на територію України. Вчиняють терористичний акт, чи готують його і відповідно зникають у напрямку Російської Федерації. І ми сьогодні робимо все і активно працює наше харківське управління, воно серйозно посилено офіцерами високого рівня із Києва, робимо все для того, щоб люди відчували себе спокійно", – зазначив Лубківський.

 

Він також спростував інформацію, що нібито у Харкові перебуває керівник "Оплоту" Євген Жилін. За даними Лубківського, Жилін зараз переховується у Росії.

 

"Ми розуміємо, де він знаходиться і як здійснює керівництво "оплотівцями". "Оплотівців" як таких у Харкові практично немає", – сказав Лубківський.

 

Нагадаємо, 6 березня у Харкові стався черговий вибух. Під автомобіль мікроавтобуса командира батальйону "Слобожанщина" Андрія Янголенка була закладена міна. Стався вибух, двоє людей постраждали.


22 лютого внаслідок вибуху у Харкові під час мітингу загинули чотири людини. Правоохоронці розслідують справу за статтею про теракт. СБУ повідомила про затримання 5 осіб, імовірно причетних до організації вибуху.


Комментарии

Оставить комментарий