Перші заходи майбутнього революційного уряду. Проект
21 июня 2011

Перші заходи майбутнього революційного уряду. Проект


. Потрібно усвідомити остаточно, що СПРАВЖНІХ виборів не буде. Тоталітарні партії раз здобуту перемогу на виборах вже не віддають ніколи. НСДАП в Німеччині це яскраво доводить. Як і «Єдина Росія» в Росії, Компартія в Китаї…

Не віддають – зрозуміло?

Для цього – безпомилковий механізм: виборчі (=лічильні) комісії на дві третини складаються з партії влади. Все. Уся судова система цілком підпорядкована виконавчій владі. Тому заплановане обговорення виборчого законодавства не має НІЯКОГО сенсу. Ця влада вже навчилася не звертати уваги ні на які майдани та мітинги – сама навчилася їх організовувати.

Саме тому ми друкували статтю про Єгора Гайдара, який застерігав, що кожний режим, який хоче вижити, мусить «мати полк, який стрілятиме по неозброєному натовпові». Ні Людовік ХУ1, ні Микола 11, ні Горбачов такого полку не мали.

Саме тому їх режими впали.

Отже – чи матиме режим такий полк, чи ні – у кінцевому рахунку від режиму не залежить. Система може так прогнити, що її ніхто не захоче захищати. Ніхто!

Отже вирішальним моментом такого революційного перевороту мусить бути два моменти:

1) люди, ладні ризикнути власним життям – аби повалити ненависний режим, та

2) силовики вже не наважуються брати на себе відповідальність за стрілянину у неозброєних співвітчизників.

Саме для цього повинна бути критична маса людей, які ладні ризикувати власним життям заради перемоги. Для цього також повинні бути співчуття та підтримка ПЕРЕВАЖНОЇ БІЛЬШОСТІ суспільства.

2. Для наявності таких стартових умов повинні бути такі передумови:

- чіткий та зрозумілий план дій після перемоги над режимом;

- сильний та авторитетний ОДИН лідер загального революційного руху

- повернення до системи «стримувань та противаг».

Особисто для мене таким Лідером безумовно є Юлія Тимошенко, незважаючи на важливі помилки, яких вона припустилася у минулому. Саме тому, що лідер – це «штучний товар», він за одну мить не виникає і є рідкістю. Другого Маннергейма Фінляндія вже не отримала. Як і Туреччина – другого Кемаля Аттатюрка.

Саме тому Туреччина зараз сповзає до теократичної диктатури ісламістів.

Якщо втратимо Юлію Тимошенко – іншого провідного лідера Україна не матиме ще довго. Будуть жменьки лідерчиків, які створять хаос у визвольному русі. Як після Сагайдачного та Хмельницького вже не було наступного великого Гетьмана. Не було!

Як на мій погляд, незважаючи на важливість питання лідерства – воно доволі просте для розуміння.

Щодо Віктора Ющенко – у моїй українській мові нема слів, щоб дати йому характеристику. (У російській – є).    

На цьому і закінчимо.

3. Отже залишається питання першочергових кроків революційного уряду після повалення режиму Януковича. Адже люди повинні знати – за що їм ризикувати та на що сподіватися.

Нового тут також мало: матінка історія і тут нам підказує, що робити – «нема нічого нового під Місяцем».

Отже – нинішній режим полегшив завдання очистки держапарату від агентів нинішнього режиму – досить глянути на

- приналежність до партії регіонів та компартії (нинішньої, не минулої!);

- регіональне походження керівників силових структур та важливих міністерств та держадміністрацій;

- склад олігархічних сімей, які співпрацювали з нинішнім режимом

- «тушки» в парламенті та на місцевому рівні.

- скасувати будь-які пенсії тим, кого люстрували. Або – на рівні бюджетника вчителя чи лікаря…

Тому, що регіонали – це тоталітарна партія, яка не дотримується законів та правил демократичного устрою суспільства – звільнення чиновників, які пов’язали свою діяльність з партією регіонів та комуністами. З посад силових структур повинні бути звільнені усі особи, які пов’язані

- з політичним переслідуваннями

- корупційними діями та зв’язками при нинішньому режимові.

- тотальна очистка особового складу міліції та СБУ

- Тотальне звільнення усього складу Конституційного Суду та обрання іншого через фальсифікування конституційної реформи

- зміна складу Центральної виборчої комісії шляхом справедливого відбору від конкуруючих партій (крім заборонених партії регіонів та партії комуністів)

- переобрання Верховної Ради на новому виборчому законі та при новому складі виборчих комісій.

Безумовна денонсація Харківських угод.  

4. Саме з новим складом держуправління а особливо силових структур – можна починати реприватизацію суспільної власності. Ми вже писали, що експропріації та переоцінці підлягають олігархи, які співробітничали з нинішньою владою Януковича.

Непотрібно при цьому нам закидати «комунізм» чи «більшовизм». Як це робили російські «демократи» проти  прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Американці після Другої Світової війни провели «денацифікацію» крупної власності в Німеччині та розукрупнили компанії Японії, які співпрацювали з режимом Тодзіо.

Американський президент Теодор Рузвельт на початку ХХ століття рішуче виступив проти монополістів залізничного транспорту та сталеливарної та сталепрокатної промисловості на користь суспільства в цілому. Франклін Рузвельт підтримував прийняття антимонопольного законодавства.

Наші олігархи НЕ Є бізнесменами – бо не вони створили ті підприємства, якими керують – а лише переділили те, що створили раби ГУЛАГу – тобто ми з вами. Вони чудово знають, що «їх» підприємства їм не належать насправді – тому не модернізують їх, лише перекачуючи прибутки в офшори. Тобто – клопіт – народу та державі, а прибутки – їм!

Це отримання доходу є не прибутком, а бюрократичною, кримінальною рентою, яка мусить бути скасована. Як варіант – олігархи мусять ВИКУПИТИ підприємства, які насправді їм не належать.

5. Далі, за грузинським сценарієм, залишити нарахування усіх видів нарахувань податків на заробітну плату не більше 20% - щоб не було стимулу нараховувати заробітну плату «у конвертах». Скоротити саму кількість податків на малий та середній бізнес, які у сукупності не повинні перевищувати 30%.

Скасувати ПДВ взагалі. Дозволити рахувати валові витрати на закупку продукції, яка вироблена підприємствами на спрощеній системі оподаткування.

На перші роки взагалі скасувати втручання санепідемстанцій, пожежників у справи підприємців. Звести до мінімуму контакти держави з діяльністю підприємців. До речі – змінити керівний склад податкових інспекцій, призначених нинішньою владою.

Всіляко сприяти інноваційній діяльності підприємств малого та середнього бізнесу, суттєво знижуючи ставки податку на прибуток при умові використання передових технологій.

Створити комітет підприємців при Кабміні, який сприятиме зовнішній торгівлі малого та середнього бізнесу (за японським післявоєнним досвідом).

За рахунок скасування високих податків на заробітну плату (з фактичних 70% до 20%) – підняти мінімальну та середню заробітну плату – що розширить внутрішній ринок товарів та послуг.

Прийнята пенсійна реформа Януковича – Тигіпка повинна бути негайно скасована як нелюдська.

6. За рахунок скорочення витрат на утримання держапарату та конфіскації і продажу зайвого майна – знайти кошти на збільшення удвічі мінімальної пенсії. Цьому сприятиме і виведення зарплати з тіні.

Електронна форма звітності…

Взагалі, програма економічних перетворень – у програмі руху «Вперед»  та Асамблеї ГО малого та середнього бізнесу – там багато корисних напрацювань. Вагомий внесок у програму економічних – особисто Наталії Королевської та її робочої групи.

Але без антикорупційної очистки держапарату це зробити неможливо.

7. Створення української національної армії – контрактної. Але це та інше – матеріал для наступних статей.  


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий