Ощадбанк значно ускладнив процедуру видачі соцвиплат
17 декабря 2014

Ощадбанк значно ускладнив процедуру видачі соцвиплат


Декілька місяців тому «Ощадбанк» ввів нову схему видачі через касу соціальних виплат, які надходять на картку. Тепер для їх отримання необхідно заповнити заяву, після чого її разом з карткою та паспортом несуть на підпис головного бухгалтера та чекають дозвіл на видачу грошей від Головного управління банку.

 

Про це кореспонденту Соцпортала повідомили працівники відділення «Ощадбанку» на вул. Тимошенко 12.

 

Ці зміни більшість клієнтів не відчули, адже виплати на дитину або допомогу за інвалідністю знімали через банкомат. Однак, за словами співробітників, в останній час виникла затримка з виготовленням нових пластикових карт. Наприклад, карту, термін дії якої закінчився в листопаді, можна буде отримати лише перед Новим роком. Через це потік людей до кас збільшився.

 

Так, сьогодні зранку клієнтам Оболонського відділення довелося відстояти спершу чергу на здачу документів і написання заяви, а потім перед вікном каси чекати на дозвіл Головного управління на видачу готівки. В середньому це забирало 3-4 години.

 

Після поновлення видачі пластикових карт ситуація має нормалізуватись. Однак на даний момент, за словами співробітників відділення, дану забюрократизовану систему скасовувати не збираються.


Комментарии

Оставить комментарий