На околиці Станиці Луганської ведуться бойові дії, - Москаль
26 ноября 2014

На околиці Станиці Луганської ведуться бойові дії, - Москаль


Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявляє, що зараз на околиці Станиці Луганської ведуться бойові дії.

 

"У ці хвилини ведеться ближній бій між збройними силами України та бойовиками на виїзді зі Станиці Луганської поблизу бази відпочинку "Дубрава", - йдеться на сайті Геннадія Москаля.

 

За його словами, ситуація у місті залишається неспокійною.

 

Москаль додає, що в районі рибгоспу ведуться постійні обстріли, пошкоджено трансформатор та кілька електроопор на вул.Червоноармійській.

 

"Після півночі було здійснено кілька залпів із систем "Град". Снаряди вибухнули в районі с.Верхня Вільхова. Наразі інформація про руйнування та постраждалих уточнюється", - інформує губернатор Луганщини.

 

Крім того, за словами Москаля, впродовж минулої доби та ночі терористи обстрілювали й інші населені пункти на контрольованій Україною території Луганської області, а саме: Кримське, с.Артема, Трьохізбенка, Чорнухине, Верхня Вільхова.

 

"Значних руйнувань та постраждалих серед мирного населення немає", - запевнив голова Луганської ОДА.

 

Нагадаємо, що мерія Донецька повідомляла, що в місті наразі чути залпи із важкої артилерії, а за минулу ніч бойовики обстрілювали два райони в місті.


Ipress.ua

Комментарии

Оставить комментарий