10 ноября 2014

"Кіборги" пережили чи не найжорстокіший обстріл по Донецькому аеропорту


У Донецькому аеропорту особливо складно. Минулої ночі його захисники, наші "кіборги", пережили чи не найжорстокіший обстріл за всі часи. По самому аеропорту і найближчому селу Піски бойовики випустили сотні снарядів великого калібру. Наші бійці припускають: набої сепаратисти отримали разом із "гуманітарним конвоєм", який нещодавно прибув із Росії.


Такого інтенсивного обстрілу ще справді не було. Бойовики в суботу з обіду і до самого ранку неділі обстрілювали українські позиції не лише з мінометів, але й снарядами великого калібру. Найімовірніше, це була самохідні артилерійські установки, припускають військові. У суботу надвечір бойовики пішли в атаку на наші позиції, її відбивали зі стрілецької зброї, мінометами та гарматами. Стріляли буквально прямим наведенням. Ворог був впритул.

І вже в неділю рано-вранці в аеропорт виїхав загін "кіборгів", який мав замінити кілька десятків захисників цього стратегічного об'єкта. Операція вдалася лише частково - нашу колону як ніколи раніше "зустріли" просто ураганним вогнем. Два бронетранспортери пошкоджені, один бойовикам удалося підпалити, але наші повернулися з бою без жодної побряпинки.

В аеропорт вдалося доправити нових "кіборгів", але вивезти хлопців звідти на відпочинок не вдалося. Захисники аеропорту кажуть, зважаючи на такі обстріли, вже готуються зустрічати Новий рік в аеропорту, зі свічками, ну, і зрозуміло з "салютом", який вони влаштують бойовикам.

 

 ТСН


Комментарии

Оставить комментарий