Гройсман хоче долучити до зміни Конституції новообрану владу Донбасу
10 марта 2015

Гройсман хоче долучити до зміни Конституції новообрану владу Донбасу


Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пропонує долучити до процесу розробки змін до Конституції щодо децентралізації законно обрану владу Донбасу.

 

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

 

За його словами, на даний момент законно обраною він вважає владу, яка існувала до окупації та воєнного конфлікту на Донбасі. Для зміни влади, Гройсман вважає необхідним проведення виборів за українським законодавством.

 

"Я вважаю, що до процесу консультацій щодо формування змін до Конституції має бути долучена законно обрана влада. На мій погляд, на сьогодні законно обраною владою, навіть на окупованих територіях, є ті, кого обирали люди на місцевих виборах у 2010 році. Наприклад - мер Донецька Лук'янченко, та багато інших", - сказав спікер.

 

"Якщо хтось хоче долучитися, новий, то є дуже якісна система – вільні і демократичні, визнані Україною та міжнародною спільнотою місцеві вибори", - наголосив Гройсман.

 

"Коли вони відбудуться, це означатиме, що ті, кого обрали у вільний спосіб, матимуть повноваження говорити від імені народу", - додав голова парламенту.

 

Він також зазначив, що після місцевих виборів з задоволенням відвідає будь-який населений пункт Донбасу, якщо отримає запрошення від легітимної влади.

 

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко запропонував голові Верховної Ради Володимиру Гройсману очолити Конституційну комісію. Останній прийняв цю пропозицію.


Українська правда
Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий