Грецію охопили масові безлади
07 декабря 2014

Грецію охопили масові безлади


Вночі в Афінах та в інших містах Греції відбулися масові демонстрації з нагоди шостої річниці загибелі 15-річного підлітка Александроса Грігоропулоса у сутичках з поліцією в столиці країни.

 

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The New York Times.

 

Грецькі ЗМІ повідомляють, що мітинг, що розпочинався як мирна демонстрація, переросли  у сутички з поліцією. В Афінах, Салоніках та Патрі на вулиці вийшли сотні молодих людей, "озброєних" запалювальною сумішшю та камінням.

 

Зокрема, в Афінах демонстранти підпалювали автомобілі, в тому числі – пожежні та поліцейські, а також громили магазини.

 

Поліція, в свою чергу, застосувала сльозогінний газ проти тих груп демонстрантів, що застосовували насилля. Повідомляється також, що залучалися поліцейські гелікоптери.

 

Також сутички  відбувалися в туристичній, центральній частині Афін. Однак епіцентром протистояння стало передмістя Екзархія, яке вважають вотчиною анархістів. Там було побудовано барикади на вулицях.

 

В Салоніках магазин було підпалено в той час, коли там перебували співробітники. Всі вони змогли вийти назовні з місця пожежі.

 

Грецьке видання Capital.gr інформує, що в Афінах протягом ночі було арештовано 211 демонстрантів, в Салоніках – 25 людей.


Комментарии

Оставить комментарий