Бойовики відводять на ремонтні бази лише несправну техніку, - Тимчук
03 марта 2015

Бойовики відводять на ремонтні бази лише несправну техніку, - Тимчук


Бойовики, як і раніше, лише імітують відведення важкої техніки або відводять лише несправну техніку.

 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

 

Зокрема, за його даними, на Алчевсько-Первомайському напрямку противник активно накопичує матеріально-технічні ресурси і навіть не намагається вдавати  "відведення важкої техніки і артилерії на інших ділянках.

 

"У районі населеного Стаханов- Біле-Алчевськ зосереджено кілька артилерійських груп російсько-терористичних військ (всього 36 гармат ствольної артилерії 12 установок РСЗВ і 18 САУ), при цьому активно триває поповнення їх запасів боєприпасів. У Стаханові створений тимчасовий перевалочно-розвантажувальний пункт для цих цілей", - повідомив Тимчук.

 

Він також поінформував, що раніше зафіксоване відведення техніки "армії ЛНР" північніше і східніше Луганська виявивлося обманним ходом терористів.

 

"Бойовики відвели вглиб контрольованої ними території (на ремонтні бази) лише несправну і небоєготовну бойову техніку. Решта техніки і озброєння відведені на незначну відстань, ретельно розосереджені і замасковані", - розповів військовий експерт.

 

Крім того, з району Дебальцевого на південь Луганської області  відводяться  для відновлення боєздатності два зведених підрозділи російсько-терористичних військ (ротна тактична група і посилений танковий батальйон),  укомплектованих військовослужбовцями Збройних сил Росії та які понесли серйозні втрати в боях на Дебальцевському плацдармі (танковий батальйон втратив не менше 8 танків).

 

"Підрозділи відводяться частинами, переважно в темний час доби. При цьому відведення даних підрозділів видається противником як "виконання Мінських домовленостей", - зазначив Тимчук.

 

Нагадаємо, раніше неодноразово повідомлялось, що терористи лише імітують відведення важкої техніки.


Комментарии

Оставить комментарий